خرید فروش عمده گونی چتایی

خرید گونی چتایی

خرید فروش عمده گونی چتایی

خرید فروش عمده گونی چتایی بنگال در بازار بورس گونی چتایی کنفی تهران، نوع 45×9 درجه دو عرض 117 سانتی متری وزن 230 گرم با نرخ 28.000 تومان و گونی چتایی شماره 40×7 عرض 100 سانتی متری درجه 3 بنگال به نرخ 24.000 تومان قابل عرضه میباشد.

مرکز خرید و پخش عمده گونی چتایی توسط بزرگترین واردکننده گونی چتایی کنفی که پارچه ای ضخیم و زبر میباشد و منشاء گیاهی و طبیعی دارد و بعلت داشتن خواصی مهم مثل رسانا نبودن و جلوگیری از ورود و خروج سرما و گرما از خود مورد توجه و استقبال صنعتگران عایق و ایزولاسیون قرار گرفته است، ازموارد استفاده گونی چتایی درصنعت عایق رطوبتی که از اختلاط قیر مذاب و روان با گونی چتایی درجهت ضدآب نمودن سطوحی است که میخواهیم رطوبت به زیرآن نفوذ نکند استفاده میکنیم.
فروشگاه گونی چتایی تهران با 25 سال تجربه در خرید و فروش گونی چتایی از بزرگترین واردکنندگان گونی چتایی و متخصص در ارایه بهترین برند گونی چتایی (Jute International) درایران افتخار دارد که به خریدار گونی چتایی این اطمینان را بدهد که جهت خرید گونی چتایی بنگال و اطمینان از اصل بودن کالا با این شرکت تماس حاصل فرمایند تا بهترین گونی چتایی با بهترین قیمت ارایه دهیم. 
دیگر خدمات این شرکت خرید اینترنتی گونی چتایی به مشتریان عزیز و خرید اینترنتی گونی کنفی چتایی و یا خرید اینترنتی گونی نخی میباشد که براحتی میتوان از طریق تماس اینترنتی انجام پذیرد.
خرید عمده گونی بنگلادشی ، خرید عمده گونی چتایی در بازار تهران ، خرید گونی کنفی در تهران ، خرید گونی چتایی از واردکننده | خرید و فروش گونی چتایی 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

مطالب جدید09121139942 - تماس بگیرید