کارخانه تولید گونی پلاستیکی

کارخانه تولید گونی پلاستیکی

کارخانه تولید گونی پلاستیکی

شرکت تولیدی گونی پلاستیکی تهران پاسارگاد از قدیمی ترین کارخانه تولید کیسه گونی پلاستیکی اصفهان و دارای بزرگترین دستگاه خط تولید گونی پلاستیکی در ایران و صادر کننده کیسه های گونی پلاستیکی بافته شده از جدیدترین مواد PP و بورس فروش گونی پلاستیکی در ایران میباشد.
این شرکت که دارای گواهینامه ISO با تجربه بیش از بیست سال در تهیه و صادرات گونی پلاستیکیPP بافته شده با بهترین مواد اولیه پتروشیمی میباشد و سر لوحه کار این شرکت ارائه بهترین روشهای بسته بندی موردسفارش خریداران گونی پلاستیکی برای طیف گسترده ای از صنایع کشور ایران است.
گونی های پلاستیکی پلی پروپیلن بافته شده به طور گسترده ای برای بسته بندی مواد ساختمانی وهمچنین استفاده از گونی پلاستیکی برای مصارف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند ، محصولاتی مانند برنج ، شکر ، آرد ، ادویه جات ، کودها و سایر مواد.
گونی کیسه های پلاستیکی بافته شده از بهترین مواد اولیه PP با توجه به درخواست خریدار ، برای بسته بندی غلات ، شکر ، کودها و مواد شیمیایی ایده آل است. کیسه های پلاستیکی بافته شده از PP با دوام ، مقاوم در برابر آب هستند و در صورت سفارش خریدار گونی پلاستیکی می توان  با یک پوشش اضافی ساخته شوند تا از مقاومت بالا و نفوذ پذیری آب اطمینان حاصل کنند. این گونی های پلاستیکی و کیسه های پلاستیکی بسیار قابل اطمینان و اقتصادی بوده و وزن کمی دارند. کارخانه تولید گونی پلاستیکی تبریز | فروش خط تولید گونی پلاستیکی | قیمت خط تولید گونی پلاستیکی را از مشاورین فروش ما بخواهید.


مطالب جدید09121139942 - تماس بگیرید