گونی Sacking

گونی

گونی Sacking

گونی (Sacking) پیدایش گونی در جهان ازعصر کشاورزی آغاز شده است،  انسان وقتی محصولات مختلف کشاورزی از قیبیل سیب زمینی، پیاز، غلات و میوه کشت میکرد، برای حمل و نقل و نگهداری کالای خود بفکر تولید گونی افتاد. گونی، که کیسه ای دوتکه بافته شده از الیاف طبیعی بوده که انتقال و نگهداری محصولات را آسان میکرد.
گونی که بزبان انگلیسی نیز همین تلفظ گونی را دارد، کلمه
Gunny به معنای پارچه درشت از زبان هندی-آریایی نشات گرفته است کشور استرالیا نیز یکی از قدیمیترین استفاده کنندگان و سازندگان اولیه گونی در دنیا میباشد که دراین کشوربه گونی، هسیان میگویند، در استرالیا این کیسه ها که ساخته شده از جوت هندی میباشد، به عنوان Hessian یا کیسه قند نامگذاری و شناخته میشود.
گونی بعلت قابلیت تنفسی وعدم نگهداری رطوبت درخود مورداستفاده ونگهداری محصولات چایکاران و تولیدکنندگان چای و نیز تولیدکنندگان قهوه و تولید گونی برنج ، قرارگرفته است.
شرکت فنی مهندسی گونی چتایی و قیرگونی تهران بزرگترین کارخانه گونی در اصفهان ، سایت فروش گونی ، آخرین قیمت گونی برنج ، فروش گونی برنج ، تولید گونی ، خرید گونی برنج و فروش گونی خالی و فروش گونی و فروش اینترنتی گونی را خدمت مشتریان عزیز ارائه میکند.


مطالب جدید09121139942 - تماس بگیرید