قیمت گونی نما ضد آب و آفتاب

قیمت گونی نما ضد آب و آفتاب

قیمت گونی نما ضد آب و آفتاب

قیمت روز گونی نما ضدآب وآفتاب هر کیلو 59000 تومان و هر متر مربع  10000 تومان میباشد، البته نرخ گونی نما بستگی به قیمت روز مواد پتروشیمی که در بورس کالا عرضه میشود و البته گونی نما مانند تمام محصولات ساخته شده از PP دارای طول عمر مشخص و دارای تاریخ انقضاء میباشد و قیمت ارزان گونی نما که توسط بعضی از فروشندگان متفرقه ارائه میشود یکی از دلایل تاریخ گذشته بودن محصول میتواند باشد.
جهت درک اینکه گونی ضدآب و آفتاب چیست و چگونه میباشد اینکه به انواعی از گونی نما که دارای ضخامت زیاد و مقاوم که دارای موادی از جنس یو وی UV میباشد و برای ضد آب نمودن آن از پوشش نایلون که به پشت آن چسبیده میشود و معمولا از این نوع گونی برای جلوگیری از نفوذ آب و آفتاب در ساختمان ها و انواع سازه ها استفاده میکنند.
البته قیمت گونی نما آبی ارزان تر از قیمت گونی پلاستیکی نما میباشد زیرا ضخامت و وزن گونی های ضد آب و آفتاب بالاتر از آن بوده میباشد.
شرکت گونی پاسارگاد بزرگترین تولیدکننده گونی نما ساده و انواع گونی نما ضد آب و گونی uv دار ضد آفتاب با استفاده از مواد نو پتروشیمی آمادگی خود را جهت ارائه لیست قیمت گونی نما اعلام میدارد.


مطالب جدید09121139942 - تماس بگیرید