قیمت توری لفاف محافظ ایمنی

قیمت توری لفاف محافظ ایمنی

قیمت توری لفاف محافظ ایمنی

قیمت انواع گونی توری لفاف نما ی ساختمان | قیمت توری محافظ نمای ساختمان | قیمت توری ایمنی نمای ساختمان | قیمت لفاف ساختمانی: مرکز پخش و نمایندگی فروش و قیمت لفاف ساختمانی با تراکم 35%، 50% و 80% درصد و یا توری نمای ساختمان بر اساس نوع تراکم و وزن گونی تعیین میگرددد.

قیمت توری ایمنی لفاف نمای ساختمان یک توری مشبک به اندازه 4/1 اینچ است که برای حفاظت و ایمنی ساختمان و مناطق دارای داربست و ایجاد مانع از دید بصری استفاده می گردد. تور ایمنی ساختمان (توری لفاف ساختمان) ازجنس پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته شده و معمولا بدلیل خاصیت ضد یووی (Anti uv) دارای قابلیت ضد آفتاب و مقاوم میباشد.
انواع گونی توری لفاف ساختمانی دارای طراحی شبکه ای بوده که موجب گردش هوا و امکان ورود و خروج در توری نمای ساختمان را فراهم می کند.
رول های توری ایمنی ساختمان دارای لبه های محکم تقویت شده به جهت اتصال به یکدیگر میباشد، امکان نصب آسان، ایمنی بالا را برای نصاب توری ایمنی ساختمان فراهم می کند.
توری محافظ نما ساختمانی با برند اکسیر ساز و گونی توری ایمنی تورینه بافت دارای تاییده استاندارد ایران میباشد.
کاربرد توری ایمنی ساختمان (گونی توری لفاف ساختمان)
گونی توری ایمنی لفاف ساختمان از پر کاربرد ترین ابزار ایمنی در صنعت ساخت و ساز می باشد به منظور محافظت از ریزش و سقوط مصالح و ابزار ساختمانی در معابر استفاده میگردد.
کاربرد گونی توری ایمنی ساختمان جهت پوشش نمای ساختمان در برابر ورود باد باران طوفان و نیز محافظت از افشای درون ساختمان در خیابان های مشرف استفاده میگردد.
کاربرد لفاف محافظ ساختمان یا تور محافظ ساختمان برای حفظ زیبایی فضای شهر و محافظت ساختمان های در حال ساخت وایمن سازی در برابر ریزش مصالح و ابزار ساختمانی، خرید تور ایمنی ساختمان مانع از نازیبایی فضاهای عمومی می گردد.
کارخانه تولید توری محافظ ساختمان (تور لفاف ساختمانی)
شرکت گونی پاسارگاد کارخانه تولید توری محافظ ساختمان بعنوان بزرگترین مرکز تولید توری محافظ ساختمانی و نیزکارخانه تولیدکننده توری لفاف ایمنی ساختمانی می باشد.
کارخانه توری محافظ ساختمانی اکسیر شمال نیزتوری لفاف ساختمانی را که دارای کیفیت بالا میباشد را تولید می کند.
خصوصیات توری ایمنی و لفاف ساختمان
توری لفاف ساختمان پاسارگاد و اکسیر ساز معمولا از مواد پلی اتیلنی مانند HDPE، PE، PP، PET ساخته شده که دارای خاصیت (Anti uv) ضد ماورای بنفش می باشد. وزن توری محافظ ساختمان از 50 گرم تا 300 گرم در هر متر مربع می باشد. این محصول معمولا در رنگ های سبز، آبی، مشکی، قرمز، قهوه ای تولید می گردد.
مرکز فروش تور ایمنی ساختمان و لفاف ساختمانی در تهران
گونی تهران پاسارگاد مرکز مرکز فروش عمده توری ساختمانی و تور ایمنی ساختمان، انواع توری لفاف محافظ ساختمان در انواع طرحها و رنگ های مختلف در فروشگاه اینترنتی گونی توری لفاف محافظ نما ساختمانی عرضه می کند.

 


مطالب جدید09121139942 - تماس بگیرید